پشت بند

نمی دونم چرا پشت بند هر تعریفی که از آموزشگاهی ها به من میشه ، انتظار یه دعوای جانانه از آموزشگاهی ها رو با خودم  دارم.

خدا ختم به خیر کنه ، این دفعه رو!

 

بعدا نوشت:

در رابطه با دل آرا فقط همین رو بگم که به دلیل حاضر نشدن خانواده ی مقتول در محل اجرای حکم،این حکم امروز اجرا نشد!

/ 18 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Emovi.like.no.other

خب من می دونم سی یا سی نیس :دی گفتم من سی یا سی ام [عینک] ینی خیلی کلاسم بالاس فقط اونا رو می شناسم ! (ته روشن فکری و اینا :دی) . بهدشم این که گفتی و نفهمیدم ! ینی چی ؟![رویا]

نقش ونگار

سلام . زیاد جدی نگیر . فکر بد هم نکن . چرا نباید ختم به خیر شود. برای همین خدا آخر وعاقبت همه مارا به خیر کند من بهت چسبیده بود . انشاالله ختم به خیر شد . همین الان.

نقش ونگار

سلام بار دوم پریناز نه نمی شه به نصیحت نیاز داری هر چند من مخالف پندم. ولی بیش از حد خودتو ناراحت نکن . چرا این همه تشویش . داستان دل آرام همان که مادر شوهرش را کشته ؟ مرگ و زندگی تنها چیزیه که دست خداست . وسیله اش هم فراهم می شه . عزرائیل هم بی تقصیر می شه. در زندگی یک چیز را نمی شه تغییر داد . آن هم زمان وخود مرگه . آن مادر شوهره اجلش بوده به وسیله دل آرام . دل آرام هم مثل همه ما روز مرگش از چیش تعیین شده کسی هم نمی تواند کاری کند . ممکن است هر کدام از ما زمانمان قبل از دل آرام باشد . مرگ تکامل است برای مرگ کسی زیاد ناراخت نشو.تبدیل حالت است. دفعه آخری که از مرگ نوشتم . فرداش پدرم رفت . اما غیر از آن با تشویش داشتن همه حوادث خوب وبد را به طرف خودت جذب می کنی . ول کن بابا آموزشگاهی ها را نگرانی را . آرام باش و مطمئن . خدا هست. نگهدارت باد آن که از اول بود و تا ازل همراهت است. همیشه شاد باشی.

Farinaz

با اعدام مخالفم صد در صد و خوشحالم که دل ارا رو فعلا اعدام نکردن!

عالیه

خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااا! عاشقتم!

HoDa

من نمی دونم این خانم مقصر هست یا نه... اما اگر باشه، اعدام حق مسلمشه! این که آدم یکی رو بکشه و چند سال بگذره و بگه ببخشید غلط کردم که نشد دلیل! کلاً از اون دسته افرادی نیستم که اعدام رو قبول ندارن... اتفاقاً خیلی هم خوبه!

دختر نارنج و ترنج

اول درباره بعدا نوشتت... خدا رو شکر!!! حتما خیر و صلاحی بوده که انشالله گذشت کنن... درباره اولی هم: انشالله آخر و عاقبت همه مون به خیر باشه! پاینده باشی خانوم گلی....

حامد

ان شالله که این سری از ته دل تعریف کردن[عینک]

HoDa

این حرف رو نزن پریناز.... خدا نکنه توی اون موقعیت قرار بگیری... خدا نکنه... ولی وقتی یه نفر به عمد و از روی خباثت جون عزیزت رو گرفته باشه، بخشش واقعاً شخصیت والایی رو می طلبه که هر کسی نداره!