دعوای شدید در همسایگی

چقدر از دعواهای خونوادگی شدیدی که تو همسایگی ما پیش می آد وحشت دارم.هر آن این حس رو دارم که یه  قتلی پیش می آد.

خونواده ای رو که در موردش صحبت می کنم ، یه خونواده ای هستن که تقریبا می تونم بگم هیچیشون به یه خونواده ی نرمال نمی خوره! از خونوادشون همین رو بدونین که همه ی بچه هاش ازدواج کردن ، اما الان بعد از یه سری ماجراها  که فکرنمی کنم لازم به گفتنش باشه پیش مادر و پدرشون زندگی می کنن!

رفت و آمدهای مشکوک، رفتارهای ناجور، بد دهنی ، بی ملاحظه بودن در قبال ِ همسایه ها تنها نمونه های کوچکی ازخصوصیات این خونوادست!

چند وقت  پیش به دلیل نامعلومی که شاید هم من از خاطرم رفته   ، پسر خونواده با یکی از همسایه ها دعوای شدیدی گرفت و با کله خودش رو به دیوار کوبید و با مشت شیشه ی راه پلّه  را شکوند.

دیشب  هم داخل ِ خونه ی خودشون دعوایی بین خواهر ِ سی ساله ی شوهر دار و برادر ِ 40 ساله پیش اومد که فکر می کنیم خواهر در بیمارستان باشد!

هدف از نوشتن این مطلب این بود که ازتون بخوام کمک کنید و راه ِ حلی قانونی برای فرستادن اینها از این محله بدید.

پ.ن: قابل ِ ذکر هستش که هیچ کدوم از همسایه ها رابطه ای با این ها ندارند و تقریبا می تونم بگم که به غیر از ساختمان ِ خودمان تمامی محل دل ِ خوشی از اینها ندارند و خواهان رفتن آن ها از این محل هستند.

پ.ن 2: یه چیز ِ دیگه هم بگم که مشکلات ِ اخلاقی و فساد اخلاقی تو ، تک تک ِ افراد ِ این خونواده موج می خوره!

/ 7 نظر / 7 بازدید
غرغرو

[ابرو] فكر نكنم داشتهه باشه چون چند سال پيش ما هم همين مشكل رو به صورت فجيع تر داشتيم اما نشد كاري كرد[نگران]

خانوم زیگزاگ

فکر کنم باید همه‌ی همسایه ها و یا تعدادیشون امضا کنن که اینا مشکل دارن بعد ببرید بدید به کلانتری محل! البته مطمئن نیستم اما راه قانونی به نظرم همین می‌رسه...

آ * ن * ت * ی * گ * و * ن * ه

شاید با یه استشهاد محلی بتونین برین کلانتری و ازشون شکایت کنین ولی فوقش کلانتری احضارشون میکنه و ازشون تعهد میگیره و در نهایت خیلی غد بازی در بیارن از ظرف دادگاه جریمه نقدی میشن ... به نظر من که فایده نداره حتی ممکنه مزاحمت هاشون هم بیشتر بشه و کار به لج و لجبازی بکشه ...

دختر نارنج و ترنج

وای چقدر وحشتناک! منم با آنتیگونه موافقم.. میشه استشهاد محلی کرد و ازشون شکایت کرد. البته نمی دونم تا چه حد جواب می ده..اما به هر شکل از ساکت نشستن فکر کنم بهتر باشه!!!!

HoDa

استشهاد جمع کنید و ازشون شکایت کنید

عالیه

آره بچه ها! من شیشه شکسته رو دیدم. تازه خون هم ریخته تو راه پله ها!!!![نگران][نیشخند]

حامد

خب بعد از این همه اتفاق خصوصی.. این سوال پیش میاد که تو چطور از همل این اطلاعات به نحو احسنت اطلاع داری ؟!؟!؟![عینک][عینک][خنده][نیشخند]