راننده های فرصت طلب

نوبرن مردم به خدا!!!

دارم تو خیابون رانندگی میکنم. ترافیک در حد فجیعه! یهو گوشیم زنگ می خوره.  میام که نگاه کنم بهش ببینم کیه، تَق میزنم به جلویی!

راننده و یه قُل چماغه دیگه پیاده میشن. من هم پیاده میشم! میگه سپر من رو داغون کردی که تو!!! اون یکی از اون طرف میاد ، میگه با تلفن حرف میزنی همینه دیگه!!!

سپرش رو نگاه میکنم ، میبینم لکه های قدیمی روی سپرش رو داره به من غالب میکنه!

پلیس از دور می آد به سمت ما!!! ماشین ها رو نگاه میکنه می بینه هیچی نشدن!! لکه ها رو راننده نشون میده! باز هم میگه هیچی نیست و مجبور میکنه راننده رو که بره!

اونا که میرن میاد به سمتم میگه، از این به بعد میخوای بزنی به ماشینی، به یه ماشین درست و حسابی بزن که تصادف های قبلیش رو هم نندازه گردنت!!!

 

/ 11 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صووورتی

:دی چه پلیس خوب و باحالی! اینم شانس امروزت بوده!

خانوم زیگزاگ

بالاخره فرهنگ 2500 سالمون باید یه جوری خودش رو نشون بده یا نه؟!! [نیشخند]

غرغرو

اون طرف چه عقده اي بودددددده[قهر]

جیغ جیغو

عزیز دلم، دیدیم در جواب خانم زیگزاگ نوشتی واقعا با فرهنگن مردم. خانم گل با موبایل حرف زدن، یا چک کردنش هنگام رانندگی هم نوعی رفتار نادرست فرهنگی محسوب می شه.

غرغرو

[نگران] مرد بزرگي بود كه سال ها چه از طريق تلويزيون چه نوار ويديويي و... با جهل مبارزه ميكرد.

تازه وارد

خب عزیزم یه دونه از این شیلنگ ها که موقع حرف زدن با موبایل می کنن تو گوششون!بقول شما فرنگی ها هندزفری از اونا بخر و خلاص[چشمک]

HoDa

من دو سه بار فقط تصادف جزئی داشتم، که اونم بهم زدن! یعنی دو بارش رو از عقب بهم زدن که من دیدم چیزی نشده و رفتم... یه بار هم در حالیکه من داشتم راهنما می زدم، یه یارو از همون طرف راهنما، که تازه خط ویژه هم بود اومد و زرت زد به گلگیر ماشینم! (اون موقع پراید داشتم) جالب اینه که چراغ اون (که 206 بود) شکست و ماشین من زیاد چیزیش نشد! من هم دیدم بنده خدا عجله داره، گفتم بره!! :)

عالیه

موقع رانندگی یکی از وانت ها باید کناره گرفت یکی از ماشین های قراضه!!!! راننده های ماشین های قراضه که عمدا کاری می کنن بزنی بهشون تا یه چیزی به شون برسه!!![منتظر][نگران][ابرو][نیشخند] پلیسا هم دیگه می شناسن اینا رو! آخه .... آقا پلیسه زرنگه با دشمنا می جنگه!![تایید]

حامد

حکایتش مثل اون زنه میمونه که بهمون گیر داده بود... کلا همه همینجوری فرصت طلب و دنبال پولن[کلافه][کلافه]