درباره ی الی

 

بعد از دو هفته تنش و اضطراب و استرس و دنبال کردن برنامه های مربوط به تجمعات از طریق تلویزیون و حتی یه برنامه رو هم از دست ندادن، امروز تصمیم گرفتیم بریم سینما. درباره ی الی فیلمی بود که رو پرده ی سینما بود.

فیلمی خیلی خیلی جذاب و در عین حال ناراحت کننده بود. از اون فیلم هایی بود که تموم دو ساعت فیلم رو آدم سرجاش میخکوب میشد و دوست نداشت از جاش تکون بخوره. بازی واقعا زیبای گلشیفته فراهانی تو تقریبا تمام صحنه های فیلم مشهود بود. حالت های ناراحتیش. گریه هاش. داد زدن هاش.بغض کردن هاش!بی نظیر بود.

فیلمی با موضوعی کاملا جالب که کمتر فیلمی رو ما تو سینمای ایران دیدیم که به این موضوع اختصاص داده شده باشه!موضوعش رو نمی تونم بهتون بگم، چون می دونم خیلی از شما ها وقت دیدن فیلمش رو تو سینما نداشتین و گفتن موضوع فیلم باعث از بین رفتن هیجانات فیلم میشه.

پ.ن: سینمای ایران یکی از بهترین ارکانش رو به نظر من خیلی راحت از دست داد. گلشیفته کسی هستش که لایق ِ بهترین هاست!

/ 13 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مژده

سینمای ایران گلشیفته رو از دست نداد. خودش خودشو از ما گرفت. مگه مصاحبه شد تو برنامه رد کارپت فیلم هالیوودیش ندیدی؟ گفت که من اصلا به قصد هالیوود تو ایران هم بازی می کردم تا معروف شم و سینمای جهان منو بخواد. گفت هدف اصلی من هالیوود بوده. البته منم خیلی گلشیفته رو دوست دارم اما یه کم در حق هموطناش کم لطفی کرد

کاکتوس

اول بهتر بکم برداشتم از فیلم این بود که کارگردان میخواست ابعاد پنهانی روح اون ادما رو بعد از یک اتفاق خیلی ناگوار توصیف کنه و بگه که ادمها یک روی دیگه ای هم دارن که وقت حادثه اون رو نشون میدن وقت سختی نقاب هاشون رو میندازن زمین و میشن خودشون با همه خودخواهیها و تعصبها و خواسته هاشون و فاصله میگیرن از خودی که میخواستن باشن و میشن اون چیزی که نمیخواستن دیده بشه. و به نظرم اگه دستشون باز تر بود میشد پیچیدگیهای بیشتری رو توی روح اون ادم ها دید. و بازی مانی حقیقی دیوونه م کرد.

خانوم زيگزاگ

چی می‌خوای بگی؟؟ [نیشخند] پس کجا می‌خوای بگی؟ منم که تائیدی رو برداشتم [نیشخند]

نونوش

وای پریناز چه چیز خوبی یادم انداختی دختری :) سینمااااااااااا

نقش ونگار

سلرم . بااین همه نگرانی من هم امروز بزور دیدمش نقد براش زیاد دارم حال اظطرابن فیلم من وای جاش بود ته تغاری یک فیلم بهتری نشانم می داد. میخواست من روحیه ام عوض شه. که سم ویکم یک ساعت گیج بودم با تحلیل های خانم. دارم براش .

حامد

از نظر من هم این فیلم تو سینمای ایران از نظر موضوعی کم نظیر یا بی نظیر بود.... به نظر من بازیگرای فیلم باعث شدند این اتفاق بسیار طبیعی به نظر برسه و مهیج باشه و البته دردناک...[لبخند]

مهشید

عذرخواهی می کنم,اما یه داستان 10 دقیقه ای بود که بی دلیل کش اومده بود... کاش لااقل آخر فیلم جنازه پیدا نشده بود...

عالیه

با نظرت موافقم کاملا (اونی که در جواب مهشید گفتی)

مهشید

شاید اینجوری باشه... به هر حال این فیلم جایزه های زیادی برده.امیدوارم فیلم های بعدی بهتر باشن