معشوقه

تصور کنید دو تا برادر ، هر دو عاشق شما!هر دو هم ازتون همزمان خواستگاری کردن.

با یکی از برادرها ازدواج می کنین! ...بعد از مدت ها زندگی با همسرتون خبرهایی مبنی بر ازدواج نکردن اون یکی برادر بهتون میرسه(‌قابل ذکره که اون یکی برادر که شکست عشقی خورد از اون شهر میره ). باز هم مدت های مدیدی میگذره و همتون پیر شدید. هم شما! هم شوهرتون ،‌هم معشوقتون و یا به عبارتی برادر شوهرتون. بهتون خبر میرسه که برادر شوهرتون داره میاد به شهرتون. از خوشحالی در پوست خودتون نمی گنجین! بهترین لباستون رو تنتون می کنین! به خودتون و سر و وضعتون میرسین و با لبخندی به بیرون در ِ خونتون میرین و معشوقتون رو از دور با لبخند نگاه می کنین.

تو فکرتون با خودتون میگین ، هنوزم که هنوزه نمی دونم که انتخابم یه انتخاب درست بوده یا نه؟!

فکر می کنین دلیل تمامی این کارهایی که کردین چی بود و  همچنین دلیل گفتن این جمله ، همینطور هم  دلیل ازدواج نکردن معشوقتون !

/ 29 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Emovi.like.no.other

والا چه عرض کنم ! خب هم می تونه اتفاق باشه .. هم می تونه یه حس احمقانه باشه هم یه حس عاشقانه ! یا نهایت یه حماقته بچه گانه!

خانوم زيگزاگ

الان نیستی ینی اومدی تهران؟؟ اگه اومدی یه خبر بهم بده [چشمک]

خانوم زيگزاگ

پریناز اون کتب رمانی که بهم پیشنهاد دادی "تس" یادته؟! من این اسم رو توی سایت کتابخونه ملی سرچ کردم اما کتابی با این عنوان نداره... اسم نویسنده‌ میاد که تس سیلوره... می‌خوام بخرم کتابش رو! می‌شه عنوان دقیق کتاب رو بهم بگی؟ با نویسنده‌ش و انتشاراتش؟؟ [قلب]

عالیه

tess of the d'urbervilles

خشکه مقدس

بلا به دور!! چه چیزایی که ادم نمی شنوه!! اخر الزمان شده!!

خشکه مقدس

سلام خانم خیلی سخت بود پاسخ به این سوال.بایستی حس زنانه داشت که من ندارم....خانمم میگه:انتخابش درست بوده و راضیه. واسه همین هم تاالان زندگیش رو ادامه داده. اما برای تشکر از اینکه یه نفر دیکه اونو رو قبول داشته لباساشو عوض کرده !!ضمنا از نگاه عاشقانه یه نفر دیگه توی دوران پیری هر ادمی خوشش میاد!!! . . بلا به دور!!! چه چیزایی که ادم نمی شنوه!! اخر الزمان شده!!! زن...تو اینقد بلا بودی و من نمی دونستم!!!

عالیه

آره درسته! تس هسته ی اصلی اسم رمانه. اما اسم کاملش tess of the d'urbervilles است مثل anne of green gables!! (چه ربطی داشت به آنه؟!!!![خنده][نیشخند])

خشکه مقدس

چشمها را باید شست جور دیگر باید دید. زن عشق پیری و این همسر بلا گرفته ی مرا!!!

نسرین

برای اینکه برادر شوهر و یا معشوقش دچار ظلم واقع نشه با شوهرش ازدواج کرده !! ممکن بوده با ازدواج با معشوقش بلایی سرش بیاد !!