طرح یک موضوع

اول از همه مرسی بابت همکاریتون در مورد پست فیلم های زیبا.واقعا مفید بود!!!!

بعدش هم بگم که طبق بررسی که من در مورد فیلم های پیشنهادی کردم ، 3 فیلم

The curious case of Benjamin Button ، Match Point , Atonement جزء فیلم هایی بودن که بیشتر از همه بهشون اشاره شده بود.

بعد هم اینکه یه پیشنهادی دارم و میخوام ببینم تا چه حد با این برنامه که می خوام مطرح کنم موافقین و اون طرحم اینه که تو این وبلاگ(‌ یعنی عشق به سطح زمین)‌ هفته ای یک روز رو اختصاص بدیم به بحث و بررسی یه فیلم! و اون فیلم هم در یه روزی مشخص میشه و کسانی که مایل به شرکت تو بحث ما هستن در طول اون هفته اون فیلم رو می بینن و در اون روز مشخص تو اینجا در موردش بحث می کنیم و به یه نتیجه ی کلی میرسیم!!!!

لطفا نظراتتون رو در رابطه با پیشنهاد من بگید!!!

/ 12 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غرغرو

راستی پریناز این فیلم che كه درباره چگواراست هم خيلي خوبه

چهل درجه زیر شب

جونم برات بگه در مورد فیلم این روزها من یکی زیاد به فیلم دیدن نمیرسم اخه زندگی ما ادمها خودش فیلمه میخوای در مورد فیلم زندگی خودمون بنویسم چه جوره؟

دختر نارنج و ترنج

فکر خوبیه پریناز جون.. البته هفته ای یه بار شاید بعضی از دوستان وقت نکنن که فیلم رو پیدا کنن و ببینن.. شاید دو هفته یه بار بهتر باشه! البته این فقط یه نظره...... موافقم به هر حال!!!

حامد

منم که چاره ای ندارم جز موافقت[نگران] حالا بگو چه روزی و چه فیلمی [رویا]

خانوم زيگزاگ

در مورد اصل طرح باهات موافقم اما هفته‌یی یه بار خوب نیست... یعنی اگه زمانش بیشتر باشه! مثل دو هفته یه بار!! چون شاید فیلم رو نداشته باشیم بعد تا بخوایم سفارش بدیم و ببینیم و اینا خب طول می‌کشه یه کم... [لبخند] اوا! دختر نارنج و ترنجم که همن رو گفته بود!!!! [نیشخند]

ت ت

منم با همون دو هفته یه بار موافقم

نقش ونگار

سلام پریناز کار قشنگیه .حتما انجام بدید. کتاب هم عالیه آن را من هم هستم. قشنگ فیلمها را تعریف کنید .ها .سانسورش نکنید.ها آنجا هاش را هم بگید.حالا

نقش ونگار

سلام جسارتا ایین کتاب یک عاشقانه آرام مال اسمعیل فصیح نیست اسماعیل فصیح هم یک کتاب به این نام دارد که لطیف است.از این نویسند ثریا در اغما . شراب خام زمستان 62 تشت خون و بقیه اش یادم نیست ییکی از کتابهاش هم تو اسمش حافظ دارد. خال وهوای حنوب قبل از انقلاب . عاشقنه های ملایمی دارد آخرش هم هیچ کدام به هم نمی رسند. در آستانه نمایشگاه کتاب دارم خودم را می کشم.

غرغرو

راجع به زندگیشه خیلی سیاسی نیست ولی خوووووب.[ماچ]