شرح یک اتفاق!

تو این هیری ویری ، پدر جان من نمی دونم پیش خودش چی فکر کرده که رفته یخچال خریده. (‌یه دلیلش فک کنم این باشه که فکر کرده اوضاع طرفای خونه ی ما خیلی خرابه و بچه های تظاهرات کننده ممکنه به آب یخ احتیاج داشته باشن و اونوقت باشه که ما آب یخ کم بیاریم و این بشه که بچه های مردم از تشنگی زبونم لال تلف بشن )‌و بعدش گناه بیفته گردنش!واسه همین رفته یخچال خریده و یخچالش هم به قول دوستان بزرگه در حدِ چی؟ لالیگا!

از اونجایی که ما هنوز هم در عهد بوق سیر می کنیم و خونمون آسانسور نداره و سه طبقه رو باید با پله بیایم بالا، ببینین دیگه چه به روز راه پلمون اومد زمان بالا آوردن یخچال!

گلدون شکست!جا کفشی همسایه تقریبا بگم پخش زمین شد و خیلی چیزهای دیگه!!!به معنای واقعی راه پله شکم خرس توش ترکید و از اون جایی هم که در جریان هستین که یکی از همسایه های ما چطور هستش ، مادر و پدر فوری و فوتی به کسی که برای تمیز کردن راه پلمون میادش زنگ زدن که خودش رو برسونه خونمون.

حدودا یه ساعتی از جریان گذشته بود و دقیقا تو بهبهه ی تظاهرات شدید بود!دیدیم زنگ خونه رو زدن!

آقای ذکر شده اومده بود بالا و باید بگم که رنگ به چهره نداشت! مادر و پدر ازش پرسیدن  که چه اتفاقی افتاده و این شد که ایشون فرمودن که  در زمان تشریف فرمایی یه سری از لباس شخصی ها و پلیس ها به یه سری از دانشجوها حمله کردن و این آقا هم که بین اون ها بود فکر می کنه چه خبر شده و شروع به دوییدن می کنه و از اون جایی هم که اینطور آدم ها معمولا کم شانس تر از بقیه هستن گیر آقایون پلیس و بسیجی ها می افتن و مورد ضرب و شتم قرار می گیرن و نزدیک بود که دستگیر بشن.


/ 8 نظر / 13 بازدید
مژده

ای وای. طفلک! اشکال کارش همین بوده که ترسیده وفرار کرده. گاردا به کسایی حمله می کنن که فرار می کنن. اگه آروم مسیرشو ادامه می داد نمی گرفتنش! جدی میگما!

خان عمو

اولا یخچالتون مبارک![گل]دوما بارک الله به اون همسایه تون که چه زهرچشمی گرفته![شیطان]سومابالاخره یه نفربایدانتقام شما همسایه هاروازش میگرفت دیگه[نیشخند]

HoDa

بیچاره ی بد شانس!!! . . حالا مارک یخچاله چی هست؟ D:

عالیه

الهی بمیرم بیچاره!!!!![خنده] اگه از ترس سگه بدویی دنبالت می کنه و گازت می گیره! [چشمک] یخچالتون مبارک!!

خان عمو

ببینم راستی یخچالتون از اوناس که توش شیر دستشویی داره؟[قهقهه]

HAMED NIKGOO ஜܓܨ

حالا اگه كسي به آب احتياج داشت بابات آبو ميفروشه يا مجاني ميده؟[نیشخند]