پرسش و پاسخ

حضور میر حسین موسوی با استقبال شدید و بی سابقه ی دانشجویان و اساتید دانشگاه گیلان همراه بود.

ساعت حدودا 9:45 صبح بود که آماده برای رفتن به دانشگاه شدیم. چون قرار بود ساعت 11 مراسم شروع بشه،‌با خودمون گفتیم الان حرکت کنیم 10:15 اونجا هستیم و 45 دقیقه زودتر از شروع سخنرانی اونجاییم و حتما جا برای ما هستش.

درست حساب کردیم حدودا 10:15 ، 10:20 اونجا بودیم. به سالن که نزدیک می شدیم این مسئله برامون واضح تر میشد که جای نشستن وجود نداره. زمان ورود خانوم ها و آقایون جدا بودن و به همین دلیل من از یه در باید وارد میشدم و حامد از یه در دیگه.

رسیدم به در اصلی. در بسته بود.جلوی در چند تا از بچه بودند ، در رو زدیم و گفتن جا نیست برین داخل و این حرف ها که یه دفعه بچه ها هجوم بردن و به دنبال اون ها من هم وارد شدم.

چی میدیدم؟! ...سیل عظیم جمعیت! موج میزد جمعیت. بدون اغراق بگم 1000 نفر یا شاید هم بیشتر جمعیت وجود داشت! همه هم تشویقشون برای میر حسین موسوی بود.

تا ساعت حدود 11:15 که آقای موسوی وارد سالن شدن کلیپ های مختلفی از آقای موسوی پخش شد که روشون آهنگ ِ‌ یار ِ دبستانی بیشتر از همه بچه ها رو به وجد می آورد.

ساعت 11:15 بود که ایشون وارد سالن شدند و بچه ها با شعارهایی از قبیل موسوی دوست داریم و آزادی اندیشه بی موسوی نمیشه از ایشون استقبال کردند.

بعد از اینکه ایشون به بالای سِن برای سخنرانی اومدند برای مدت 5 یا 6 ثانیه برق قطع شد که خدا عالمه که دلیلش چی بود.

تقریبا حدود 15 دقیقه در رابطه با کارهایی که تو دوره ای که قراره رئیس جمهور بشن صحبت کردند و همچنین در رابطه با توقیف روزنامه ی یاس نو که همین امروز صبح توقیف شد. و بعد از اون زمان پرسش های بچه ها بود که می تونم بگم بیشتر زمان پرسش و پاسخ به دانشجوهای مخالف داده شده بود و با سئوال های خودشون از قبیل کشیده شدن دیوار در دانشگاه های زمان نخست وزیری ایشان و جدا کردن دختران و پسران دانشجو از یکدیگر سعی در به وجود آوردن تشنج می کردند که با همهمه ی دانشجویان و جواب های درست و قانع کننده ی آقای موسوی به تمامی آن صحبت ها خاتمه داده میشد.

در کل سخنرانی خوبی بود و از صمیم قلبم آرزوی پیروزی ایشان را در انتخابات این دوره دارم.

/ 14 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غرغرو

[قلب]مرسي از گزارشت پريناز جونم . عالييييي بود.پس قطع شدن برق شايعه نبوده[عصبانی] منم اميدوارم ايشون پيروز اين اننتخابات شن

عالیه

مررسی![لبخند] ولی کاش جزئی تر می نوشتی خیلی دوست دارم بدونم چیا پرسیدن مخالفین و چه جوابی به شون داده شد. [گل]

عالیه

پریناز جون! اون عکس موسوی رو دیدی با خانومش دست در دست؟ اگه نه من به همون جیمیلت بفرستم؟ میفرستم[نیشخند]

باران

دوست ندارم عجله ای بخونمت... سر فرصت میام می خونم و نظر میدم... [ماچ]

عالیه

پرناز! می دونی خاتمی 4شنبه سینما بیست و دو بهمن سخنرانی داره؟

عالیه

راستی! شوهر دکتر حساس خواه واسه تبلیغش و واسه تبلیغ موسوی به مدارس رفته و از مدیر ها دعوت کرده که بیان سخنرانی موسوی و خاتمیو خلاصه تبلیغ کرده و می کنه. مدرسه ی مامانم اینا هم اومده. مامانم می گه انقد از خانومش تعریف کرده! گفته اگه این زن به ریاست هم برسه (ریاست جمهوری) حقشه! [لبخند] [گل]

ت ت

خدا رو شکر تو دانشگاه ما هم کلی طرفدار داره!!!!!!!!

بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. 9سالی هست که وبلاگ نویسم. تاکنون کوشش کردم درحد و اندازه های ملی باقی مانده و وارد سیاست نشوم. اما اکنون وضعیت ایران را به گونه ای دیدم که اگر بخواهم کناره گیری کنم به زیان ایران عزیزمان تمام میشود. آمدم تا به همه وبلاگ نویسان بگویم: روزی صفحه سفید شناسنامه برای من هم موجب افتخار بود ولی اگر این صفحه در این دوره سفید بماند موجب ننگ میشود. ماباید به خاطر نجات ایران هم که شده به کسی غیر از احمدی نژاد رای دهیم. من از تمامی وبلاگ نویسان عزیز که از وضع موجود ناراضی هستند خواهش میکنم این بار تحریم انتحابات را کنار گذاشته و با حظور در پای صندق های رای به باختن احمدی نژادیسم ها کمک کنند. چون تحریم انتخابات این دوره = نابودی هرچه بیشتر ایران عزیزمان می باشد،وارد میدان سیاست شده ام. دوستان عزیزی که می خواهند دلایل نارضایتی من از این دولت را بدانند به تارنگارم(وبلاگم)آمده و نوشته ای که درباره انتخابات نوشته ام را بخوانند. به امید روزهای بهتر،دست آوردها و پیشرفت های بیشر در عرصه های جهانی... ××کوچک فرزند ایران زمین×× بیژن آریا

TOMCAT

از دیدن این مطالب در وبلاگ شما خیلی خوشحال شدم منم کاملا با آریا موافقم ... یه مقدار به عقب برگردید ببینید احمدی نژاد چطور رئیس جمهور شد؟ وقتی که در انتخابات شورای شهر تهران سال 81 فقط 11 درصد مردم تهران در انتخابات شرکت کردن و به دنبال اون گروهی شورای شهر تهران رو به دست گرفتن که احمدی نژاد رو به عنوان شهردار انتخاب کردن و بعد هم ... و وقتی خاتمی رئیس جمهور شد که در انتخابات سال 76 حدود 80 درصد مردم شرکت کردن هر چند خودم از خاتمی به خاطر سازش کاریهاش گله دارم اما اینو بدونید همینطور که تاریخ ثابت کرده موسوی مرد خودش هست و اهل سازش هم نیست و اگه دنبال قدرت بود 4 سال پیش یا قبل از اون وارد صحنه میشد که شرایط کشور و همینطور انتخابات خیلی بهتر از الان بود تا بهار یک طلوع بیشتر باقی نیست ...